Bulāns iesāk QMJHL sezonu ar “+1” un uzvaru (VIDEO)

Pēteris Bulāns, hokejazinas.com

Pēteris Bulāns | Foto: Bruno Girard

Aizvadītajā naktī Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas aizsarga Pētera Bulāna pārstāvētā Šikūtimī “Sagueneens” komanda ar rezultātu 6:3 (3:0, 0:2, 3:1) viesos apspēlēja Kvebekas “Remparts” vienību.

Bulāns šajā spēlē vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un nokāpa no ledus ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Aizvadītajā regulārajā sezonā aizsargs 59 spēlēs nopelnīja 42 punktus (4+38), bet sešās Play-off cīņās Bulāns tika pie viena punkta (0+1).

Citā mačā Linarda Feldberga Šērbrukas “Phoenix” izbraukumā ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:2, 0:0) piekāpās Drumondvilas “Voltiguers”.

Feldbergs šo spēli sāka uz rezervistu soliņa, bet otrās trešdaļas sākumā viņš tika sūtīts uz ledus, atvairot visus deviņus pretinieku metienus atlikušajās 37 minūtēs un 13 sekundēs.

19 gadus vecais vārtsargs lielāko daļu pagājušās sezonas aizvadīja Optibet hokeja līgas (OHL) komandā “HS Rīga”, sezonas beigās pievienojoties “Mogo/LSPA”, kur viņš kopā ar klubu izcīnīja čempiontitulu.

Visbeidzot, Harija Cjunska Ruēnas-Norānas “Huskies” viesos ar rezultātu 5:3 (3:0, 2:2, 0:1) apspēlēja Gatino “Olympiques”.

Cjunskis šajā spēlē pa pretinieku vārtiem nemeta un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pagājušajā sezonā aizsargs spēlēja Šveices “U20-Elit” junioru līgā, 15 spēlēs gūstot vienus vārtus un atdodot trīs piespēles.