SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Brūverim sausā spēle USHL, Laviņam 15 soda minūtes

Aizvadītajā naktī Martina Laviņa un Bruno Brūvera pārstāvētā ASV junioru hokeja līgas (USHL) komanda Cīderrepidsas “RoughRiders” ar rezultātu 4:0 (3:0, 0:0, 1:0) mājās uzveica Dāvja Borozinska un Ģirta Silkalna pārstāvēto Demoinas “Buccaneers” vienību.

Brūveris šajā mačā atvairīja visus 23 pretinieku metienus, bet Laviņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja 15 soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Silkalnam šajā spēlē trīs metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients “-1”, bet Borozinskim viens metiens un neitrāls lietderības koeficients.

Laviņam šajā sezonā astoņās spēlēs trīs piespēles, bet Brūveris septiņās spēlēs atvairījis 91% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,38 vārtus.

Borozinskim šosezon desmit spēlēs vārti un piespēle, bet Silkalnam 11 mačos vārti un trīs piespēles.

“RoughRiders” ar 12 punktiem 11 spēlēs ierindojas ceturtajā vietā Austrumu konferencē, bet “Buccaneers” ar deviņiem punktiem 11 spēlēs atrodas pēdējā, astotajā vietā Rietumu konferencē.

 

Citā mačā Kārļa Mežsarga pārstāvētā Traisitijas “Storm” ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) viesos piedzīvoja zaudējumu Fārgo “Force” vienībai.

Šajā mačā Mežsargs atvairīja 31 no 35 pretinieku metieniem. Šosezon Mežsargs aizvadījis desmit mačus, uzvarējis četrus no tiem, atvairījis 87,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,81 vārtus.

“Storm” ar desmit punktiem 11 spēlēs atrodas septītajā vietā Rietumu konferencē.

 

Zaudējumu piedzīvoja arī Raimonda Vītoliņa Grīnbejas “Gamblers”, kas ar rezultātu 3:6 (1:3, 0:2, 2:1) viesos piekāpās Čikāgas “Steel” klubam.

Vītoliņš šajā mačā izcēlās ar diviem metieniem pa pretinieku vārtiem un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon Vītoliņam 11 spēlēs vieni vārti un piecas piespēles, bet “Gamblers” ar 11 punktiem 11 spēlēs ierindojas sestajā vietā Austrumu konferencē.

 

Visbeidzot, Klāva Veinberga Linkolnas “Stars” ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) mājās pārspēja Omahas “Lancers” komandu.

Veinbergs šajā spēlē ar rezultativitāti neizcēlās un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Veinbergs deviņās spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis divas piespēles, bet “Stars” ar 14 punktiem desmit spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)