Aptauja: Ābolu joprojām vēlas redzēt pie U-20 izlases stūres

Nule kā Latvijas U-20 hokeja izlase noslēdza dalību 2024. gada U-20 pasaules hokeja čempionātā, kurā iekļuva 1/4 finālā, piekāpjoties ASV vienaudžiem.

Hokejaziņas sociālajā tīklā “X” uzdeva jautājumu: Kuram trenerim būtu turpmāk jāvada Latvijas U-20 hokeja izlase?

Respondentiem tika piedāvāti četri atbilžu varianti: esošajam galvenajam trenerim Artim Ābolam, pieaugušo izlases galvenā trenera vienam no asistentiem Raimondam Vilkoitam, U-20 izlase būtu jāvada kādam no ārzemju speciālistiem, savukārt ceturtais variants bija, ka nevienam no minētajiem nebūtu jāstrādā ar Latvijas U-20 hokejistiem.

Aptaujas rezultāts parāda, ka lielākā daļa joprojām uzticas Ābolam (67,6 %), savukārt 10,3 % respondentu kā U-20 izlases galveno treneri vēlētos redzēt Vilkoitu. 8,8 % saka, ka laiks jaunos hokejistus trenēt ārzemniekam, tikmēr 13,2 % aptaujas dalībnieku uzskata, ka nevienam no minētajiem treneriem nevajadzētu atrasties pie U-20 izlases stūres.

Jau ziņojām, ka Zviedrijas pilsētā Gēteborgā par čempioniem kļuva ASV U-20 izlase, kas finālā ar 6:2 pārspēja Zviedrijas vianaudžus. Tikmēr bronzas spēlē Čehija ar 8:5 pārspēja Somiju.

2025. gada U-20 pasaules čempionātā Latvijas hokejisti spēlēs A grupā, tiekoties ar Kanādu, ASV, Somiju un Vāciju. A grupa spēles aizvadīs Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas “Senators” mājas arēnā “Canadian Tire Centre”

 

Autors: hokejazinas.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)