Zviedri izdara 55 metienus pa vārtiem un ceturtdaļfinālā sakauj Latvijas U-18 izlasi (VIDEO)

Latvijas U-18 hokeja izlase pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 1:6 (0:2, 1:2, 0:2) piedzīvoja zaudējumu Zviedrijas vienaudžiem un izstājās no turnīra.

Pirmā perioda piektajā minūtē Zviedrijas izlases uzbrucējs Noels Nords atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē Dāvids Edstrems dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Oto Stenbergs vairākumā palielināja zviedru priekšrocību līdz trim ripām, taču desmitajā minūtē Dāvids Livšics realizēja divu vīru pārsvaru un vienus vārtus atguva.

Vēlāk periodā Noa Dovers Nilsons atjaunoja Zviedrijas izlases trīs vārtu pārsvaru, bet trešā mača nogriežņa 42. sakundē Stenbergs ieraidīja piekto ripu Aksela Ozola sargātajos vārtos.

Simons Zeters minūti pirms pamatlaika beigām izcēlās ar sesto zviedru precīzo metienu un pielika punktu mačam un Latvijas izlases dalībai turnīrā.

Aksels Ozols atvairīja 49 no 55 Zviedrijas izlases metieniem, bet Noa Erlindens apstādināja 15 no 16 Latvijas valstsvienības raidījumiem.