Zirnis: Mums ir iespēja parādīt, ka uzvara pār čehiem nebija nejaušība

Latvijas U-20 izlases galvenā trenera Arta Ābola viens no asistentiem Kārlis Zirnis pirms šovakar pulksten 22:30 gaidāmās U-20 pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēles Zviedrijas vienaudžiem uzsvēra, ka gaidāmajā mačā liela nozīme būs spēlei bez ripas un ka Latvijas U-20 valstsvienībai būs iespēja parādīt, ka čehu apspēlēšana grupu turnīra pēdējā spēlē nebija nejaušība.

”Sajūtas ir kolosālas. Protams, gatavojamies Zviedrijas izlasei. Laba komanda. Es domāju, nekādu īpašu noslēpumu nav. Komanda, kas slido labi, ar tehniskiem spēlētājiem. Ļoti sabalansēta komanda. Gatavojamies spēlei pret viņiem,” norādīja Zirnis.

”Galvenais līdzīgi kā iepriekšējās spēlēs – ļoti svarīga ir spēle bez ripas. Kad mums ir ripa, tad mums jāpieņem pareizie lēmumi. Puiši paši tā kā saka – neuzkāpjam uz grābekļa virsū. Nedodam viņiem ar kaut kādiem stulbiem lēmumiem ripu un iespējas,” teica Latvijas U-20 izlases treneris. ”Jāpieņem gudrus lēmumus ar ripu un, kad nav ripas, tad jānospēlē labi bez ripas.”

Zirnis atzina, ka pirms gaidāmā mača pret zviedriem nedomā par to, kura izlase izjūt lielāku spiedienu. ”Es par spiedienu daudz nedomāju. Domāju, mums tā vairāk ir iespēja. Iespēja parādīt, ka tā nebija nejaušība, ka mēs apspēlējām čehus un tikām ārā no grupas. Vienkārši jārāda savs sniegums.”

”Es domāju, daudz ir strādāts pie spēles bez ripas,” Arta Ābola asistents izcēla vienu no Latvijas U-20 izlases panākumu atslēgām labajam sniegumam šajā pasaules čempionātā. ”Mēs zinām, ka pretinieki ir labi un meistarīgi. Pievēršam daudz uzmanības spēlei bez ripas un, protams, tajā pašā laikā, kā es teicu, kad ir ripa, jāizmanto savi momenti.”

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

Komentāri (0)