Zināms TV kanāls, kas nākamos piecus gadus translēs PČ

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkoto pasaules hokeja čempionātu arī turpmāk varēs vērot Latvijas Televīzijā, tā vēsta portāls “Lsm.lv”.

Latvijas Televīzija parakstījusi līgumu ar uzņēmumu “Infront Sports & Media AG”, iegūstot ekskluzīvas raidtiesības Latvijā pasaules čempionāta hokejā pārraidīšanā līdz 2028. gadam.

Skatītājiem būs iespēja redzēt visu pasaules čempionāta spēļu tiešraides, intervijas, aizkulises, spēļu studijas un citu oriģinālsaturu LTV ēterā, digitālajās platformās, kā arī sociālajos medijos.

LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Priede norādīja, ka Latvijas Televīzijas kā sabiedriskā medija uzdevums ir nodrošināt valstiski nozīmīgu notikumu pieejamību bezmaksas apraidē, tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi, ka sabiedrība arī turpmākos piecus gadus, sajūtot pasaules sporta elpu, varēs sekot Latvijas hokeja izlases panākumiem.

“Šis gads ir īpašs un vienlaikus arī nebijis – iepriekšējās pasaules meistarsacīkstēs uzstādītā augstās meistarības un panākumu latiņa Latvijas valstsvienībai uzliek īpašus pārbaudījumus un izaicinājumus, tādēļ aicinu visus sporta draugus vienoties atbalstā mūsu puišiem,” uzsvēra Priede.

Pasaules čempionāts 2024. gadā risināsies no 10. līdz 26. maijam Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Lsm.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)