SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Vītoliņš: Uzvarējām tikai pateicoties raksturam

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc uzvaras pret Dāniju (3:2) un “MECA Hockey Games” turnīrā dalījās iespaidos.

“Galvenais bija tas, ka redzējām raksturu. Varbūt viss nebija tik skaisti, otrajā dienā bija vērojams nogurums, bet puiši ir malači cīnījās līdz galam, uzvarējām tikai pateicoties raksturam, bloķēti metieni, ķēra uz sevi, spēlēja pašaizliedzīgi.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Vakar viss krita iekšā, šodien arī bija daudz momentu. Vienā spēlē krīt viss, citā nekas. Tā mēdz notikt, arī šīs spēles jāmāk uzvarēt, iet soli pa solim uz priekšu un izpildīt uzdevumu uz maču. Mums jābūt aukstasinīgākiem lēmumu pieņemšanā, arī vakar sākumā un šodien beigās, kad dāņi sāka aktīvāk spēlēt, mēs pazaudējām ripu pēdējā mirklī. Tas nāk ar laiku, līmenis ir savādāks, augstāks, ātrāks, dažās epizodēs pietrūka pussekunde. Vajadzētu uzlabot pāreju no aizsardzības uzbrukumā. Ja kādam savos klubos bija mirklis, kad kaut kas negāja, šīs spēles dos viņiem papildus enerģiju un palīdzēs sagriezt sezonas situāciju uz pozitīvo pusi.

Par decembra turnīra sastāvu vēl būs jāpadomā. Puiši malači, taču hokejs bez kļūdām nemēdz būt. Laiks rādīs,” atklāja treneris.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)