Latvijas izlase turnīrā Norvēģijā apspēlē Dānijas hokejistus un izcīna 1. vietu

MECA Hockey Games” turnīra ietvaros Latvijas izlase apspēlēja Dānijas valstsvienību ar 3:2 (2:1, 0:1, 1:0).

Jau spēles 49. sekundē Latvijas izlases kapteinis Mārtiņš Dzierkals atklāja rezultātu. Pirmās trešdaļas otrajā pusē komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – no sākuma Lukass Bangs panāca izlīdzinājumu, bet jau divas minūtes vēlāk Deniss Smirnovs vairākumā atgrieza Latvijai pārsvaru.

Otrajā trešdaļā vienīgie vārti tika gūti pēdējā minūtē, kad Dānijas hokejists Nikolajs Krāgs Kristensens realizēja soda metienu. Trešajā periodā Filips Buncis no vārtu priekšas pārspēja Dānijas vārtsargu un atnesa Latvijai otro uzvaru turnīrā.

Latvijas vārtus šajā mačā sargāja Ēriks Vītols.

Vakardienas spēlē Latvija ar 6:3 apspēlēja Norvēģiju. Rītdien savstarpējo maču aizvadīs Dānijas un Norvēģijas izlases, taču Latvija jau garantējusi 1. vietu.