Vītoliņš pēc uzvaras pār Norvēģiju: Labs komandas darbs

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš intervijā pēc uzvaras pār Norvēģijas valstsvienību “Kaufland Cup” turnīrā ar rezultātu 5:0 dalījās ar komentāriem par spēli.

“Domāju, ka spēles gaita varbūt neatpoguļo rezultātu, jo norvēģi tiešām rādīja labu, aktīvu spēli. Arī vakardienas spēlē, kur norvēģi zaudēja slovākiem, rezultāts nebija attiecīgs tam, kā viņi spēlēja,” uzskatīja treneris.

“Puiši malači, varbūt iesākām ar pārāk akadēmisku hokeju, kontrolējām ripu, bet nebija nekādas aktivitātes pretinieku vārtu priekšā, līdz ar to arī metienu skaits bija par labu norvēģiem. Sākām spēlēt vienkāršāk, sākām radīt bīstamus momentus. Labi, ka izmantojām vairākumu, iemetām arī mazākumā, palīdzējām Ivaram,” Vītoliņš komentēja spēles gaitu.

“Labs komandas darbs, kur aizsargi palīdzēja vārtsargam, vārtsargs pareizā laikā palīdzēja aizsargiem, aizsargi piepalīdzēja arī uzbrucējiem, kuri padarīja savu darbu. Labs sākums turnīram, domāju, ka rīt gaidīsim ļoti aktīvu un agresīvu spēli,” savus hokejistus slavēja Latvijas izlases galvenais treneris.

Rītdien, 15. decembrī, Latvijas hokejisti krustos nūjas ar turnīra saimniekiem slovākiem. Mača sākums paredzēts plkst. 19:00. Spēles tiešraide būs vērojama TV6 kanālā un GO3 platformā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)