Vītoliņš no izlases treniņnometnes atskaita četrus hokejistus

Latvijas hokeja izlase turpina gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam, taču kopā ar valstsvienību vairs netrenējas četri hokejisti.

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš no valstsvienības treniņnometnes atskaitījis vārtsargu Kārli Mežsargu, kā arī uzbrucējus Ģirtu Silkalnu, Jāni Vizbeli un Robertu Baranovski.

Hokejazinas.comjau ziņoja, ka Latvijas izlasei šodien pievienojušies seši hokejisti – vārtsargs Ēriks Vītols, aizsargi Nauris Sējējs un Sandis Smons, kā arī uzbrucēji Miks Indrašis, Toms Andersons un Edgars Kulda.

Sākotnēji bija plānots, ka šodien kopā ar Latvijas izlasi treniņus uzsāks arī Šveicē spēlējošais Ronalds Ķēniņš, taču viņš valstsvienības treniņnometni papildinās vēlāk nekā plānots. LHF ziņo, ka Ķēniņš esot apslimis.

Atgādināsim, ka otrdien Latvijas valstsvienībai pievienojās Somijā sezonu aizvadījušais centra uzbrucējs Oskars Batņa. Savukārt vakar izlases nometni papildināja HK ”Zemgale/LLU” uzbrucējs Klāvs Veinbergs.

Drīzumā tiek gaidīta arī Zviedrijā sezonu aizvadījušā centra uzbrucēja Rodrigo Ābola pievienošanās Latvijas valstsvienībai. Ābols varētu uzsākt treniņus kopā ar izlasi, iespējams, jau rīt.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

Komentāri (0)