Strādnieks: Ceru, ka pret Vāciju spēle beidzot aizies

Latvijas U-20 hokeja izlases uzbrucējs Kevins Strādnieks sarunā ar “Sportacentrs.com” sniedza komentāru pēc zaudējuma 2024. gada U-20 pasaules hokeja čempionāta spēlē pret Somijas vienaudžiem (0:4).

“Atkal pievīla mazākums. Daudz pelnījām noraidījumus, taču pret šādu komandu nedrīkst to darīt, tas jau ir pierādījies daudzas reizes. Zinājām, ka somi aktīvi iet uz bortiem. Mēģinājām izsisties caur bortu un aizskriet pretuzbrukumos divi pret vienu. Un jāiebaksta viens ar gaļu, tad jau aizies. Uz nākamo spēli baltie cimdi jāatstāj ģērbtuvēs un jāatrota piedurknes,” par spēli saka Strādnieks.

Uzbrucējs piedalījies visās trīs spēlēs. Pirmajos divos mačos viņš tika pieteikts kā 13. uzbrucējs, taču šodien spēlēja trešajā uzbrucēju virknējumā. Strādnieks spēlē arī vairākumā.

“Pārbaudes spēlēs viss bija kārtībā, bet tagad [vairākumi] klibo. Nezinu, kas ir noticis, bet ceru, ka pret Vāciju beidzot aizies. Spēlēju kopā ar čaļiem, kuri ikdienā spēlē augstā līmenī. Ir viegli viņiem pielāgoties. Ar šādiem partneriem nav nepieciešams laiks, lai atrastu ķīmiju. Visi ir ļoti tehniski. Jāmēģina no tā visa arī kaut ko izspiest.

Ātrumā noteikti zaudēju. Ja zaudē ātrumā, jāmēģina nospēlēt gudrāk,” atzīst Strādnieks.

Latvijas U-20 izlase pēc trīs spēlēm bez iegūtiem punktiem ieņem pēdējo, 5. vietu A grupā.

Noslēdzošo maču grupu turnīrā Latvijas jaunieši aizvadīs 30. decembrī plkst. 20:30 pret Vācijas vienaudžiem.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)