180 minūtes sausā: Latvijas U-20 izlase arī trešajā PČ spēlē piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

Šovakar 2024. gada U-20 pasaules hokeja čempionāta grupu turnīra mačā Latvijas U-20 hokeja izlase ar rezultātu 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) atzina Somijas vienaudžu pārākumu.

Pirmā perioda 15. minūtē vairākumā mača rezultātu atklāja Somijas izlases uzbrucējs Jere Lassila, bet vien 58 sekundes vēlāk Jesse Pulkinens dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Kaspers Haltunens palielināja pretinieku priekšrocību līdz trim ripām.

Trešo mača nogriezni Latvijas valstsvienība iesāka mazākumā, kuru vēlreiz izmantoja somi – 47. sekundē Oiva Keskinens panāca 4:0.

11. minūtē Jani Nīmans šķietami izcēlās ar piektajiem Somijas valstsvienības vārtiem, taču tie netika ieskaitīti vārtsarga traucēšanas dēļ.

Deivs Rolovs tika galā ar d39viņiem no 43 Somijas izlases raidījumiem, bet Noa Vali apstādināja visus 23 Latvijas valstsvienības raidījumus.

Jāpiemin, ka Latvijas vienība šajā turnīrā nav guvusi vārtus, bet no saviem vārtiem mūsu hokejistiem nācies vilkt ārā 20 ripas.

Somijas izlase ar trim punktiem trīs spēlēs ieņem ceturto vietu A grupā, bet Latvijas vienība trīs spēlēs punktus nav nopelnījusi un atrodas pēdējā, piektajā pozīcijā A grupā.

Noslēdzošo maču grupu turnīrā Latvijas jaunieši aizvadīs 30. decembrī plkst. 20:30 pret Vācijas vienaudžiem.

Ja šo spēli neizdosies uzvarēt, Latvijas izlasei būs jācīnās pret B grupas pastarīti par palikšanu elites divīzijā.

Latvijas valstsvienībai nepieciešama uzvara pār Vāciju pamatlaikā, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā. Tāpat vajadzīgs, lai Vācijas valstsvienība pārliecinoši zaudētu abas atlikušās spēles.