Smirnovs: Pret Šveici būs ātri jāspēlē un ātri jāpieņem lēmumus uz laukuma

Latvijas izlase šodien viesos aizvadīs pirmo no divām paredzētajām pārbaudes spēlēm pret Šveices valstsvienību. Pirms gaidāmajiem mačiem pret Šveici interviju Latvijas Hokeja federācijai (LHF) sniedza Šveicē ilgu laiku spēlējušais uzbrucējs Deniss Smirnovs

23 gadus vecais Smirnovs Šveicē ir pavadījis jau astoņas sezonas pēc kārtas, taču sarunā ar LHF viņš atklāja, ka pirmoreiz ir Veifeldenē. ”Šodien [intervija notika vakar] pirmā reize, kad es šeit paslidoju. Vispār esmu pirmoreiz šajā pilsētā. Tā kā interesanti. Gatavojamies spēlei.”

”Sanāca trīs stundiņas lidojumā un pēc tam kādas 45 minūtes uz to pilsētu,” Latvijas izlases uzbrucējs pastāstīja par lidojumu uz Šveici. ”Pēc tam no viesnīcas arī sanāca diezgan ilgu laiku aizbraukt līdz arēnai, bet nu nekas.”

Smirnovs norādīja, ka, neskatoties uz visām ceļā piedzīvotājām problēmām, Latvijas izlase būs gatava mačam pret Šveici. ”Tagad labi patrenējāmies, kājas izkustinājām un būsim gatavi spēlei. Nu bija mazliet pagrūts treniņš, jo bijām uzreiz pēc lidojuma. Kājas nebija tās svaigākās, bet būs labi.”

Latvijas izlases uzbrucējs arī pastāstīja par Šveices izlases spēles rokrakstu un norādīja, ka liela nozīme mačā pret šveiciešiem būs ātrumam. ”Ātrs, agresīvs hokejs. Nedos mums daudz laika. Tāpēc būs ātri jāspēlē un ātri jādomā uz laukuma.”

Latvijas valstsvienība maču pret Šveici šovakar aizvadīs pulksten 18:45. To tiešraidē translēs kanāls LTV7. Abas izlases savā starpā mērosies spēkiem arī rīt. Rītdienas spēle sāksies nedaudz agrāk nekā šodien – pulksten 16:30. Arī to tiešraidē translēs LTV7.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

Komentāri (0)