Rolovs: Ja spēsim kontrolēt savas lietas, tad spēlēsim labāk

Latvijas U-20 izlases vārtsargs Deivs Rolovs pēc pirmās 2024. gada U-20 pasaules čempionāta spēles pret Zviedrijas vienaudžiem (0:6) sarunā ar “Sportacentrs.com” izteicās, ka bija jūtams satraukums.

Rolovs Latvijas vārtus sargāja visas 60 minūtes, tiekot galā ar 29 no 35 Zviedrijas valstsvienības raidījumiem.

“Nevar teikt, ka viss pēc tādas spēles ir ļoti slikti. Jāņem vērā, ka tā bija pirmā spēle, kurai līdzi nāk satraukums, saviļņojums. Redzējām lietas, pie kurām jāpiestrādā, bet mums ir arī potenciāls. Ja spēsim kontrolēt savas lietas, tad spēlēsim labāk, un rezultāts būs cits.

Diemžēl nesanāca izpildīt tik labi, cik gribētos. Ja skatās no pozitīvās puses, tagad zinu, ka jāstrādā vēl vairāk. Turpinājumā būs labāk,” saka Rolovs.

Zviedrijas hokejisti vairākas ripas iemeta no vārtu priekšas. Pirmos trīs vārtus zviedri iemeta, kad Latvija atradās mazākumā, taču ceturtos – aizturētā soda laikā.

“Noreaģēt tādās situācijās ir grūti, tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo pozīciju. Ja neesi tieši pret nūju, kad ripa tiek pielabota, tad iespēju ir maz. Ja neesi tieši metiena līnijā, tad nevari noreaģēt, un iekrīt goli. Man tieši tā bija. Nebiju pret ripu. Viņš pielaboja no sāna, un tur viss bija brīvs – paduse, stūri

Mazākumā jāsadala pienākumi un jāzina savs uzdevums. Jāzina, kas kuram jādara. Arī man vajadzētu vairāk palīdzēt komandai un noķert bīstamās ripas. Protams, gribas ielaist pēc iespējas mazāk un dot komandai iespēju uzvarēt. Katrs gols ir sāpīgs. Bet jāaizmirst un jāspēlē tālāk,” skaidro Rolovs.

Šovakar Latvijas U-20 izlase aizvadīs jau nākamo maču, kad plkst. 20.30 pretī stāsies čempione Kanāda.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)