Roberts Bukarts: Šīs ir sajūtas, kādēļ visi vēlas braukt uz PČ

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts pēc izcīnītās uzvaras pasaules čempionātā pār Austrijas izlasi uzsvēra līdzjutēju radīto atmosfēru Tamperes arēnā.

Latvijas hokejisti piektdien vakarā Tamperes ledus hallē ar 4:3 pēcspēles metienos pārspēja Austrijas valstsvienību.

“Laba spēle, cīnījāmies līdz galam un sitāmies viens par otru. Paldies visiem skatītājiem, kuri bija šeit uz vietas un visiem, kuri Latvijā skatījās pie TV ekrāniem. Ļoti laba atmosfēra un liels prieks uzvarēt,” pēc mača intervijā Latvijas Televīzijai Somijā sacīja Bukarts, kurš aizvadītajā mačā realizēja pēcspēles metienu

“Pēc pērnā gada pasaules čempionāta, kurš Rīgā tika aizvadīts bez līdzjutējiem, šīs ir tās sajūtas, kādēļ visi vēlas braukt uz pasaules čempionātu.

Cepuri nost Austrijas izlasei. Austrijas hokejisti parādīja ļoti sakarīgu spēli. Pēdējo četru gadu laikā, kopš nebijām ar viņiem spēlējuši, viņi ir ļoti auguši kā komanda. Aktīvi kustās, cepuri nost viņiem. Bet uzvara un divi punkti ir mūsu kabatā.”

Uzbrucējs nemācēja teikt, ko Latvijas hokejisti plāno darīt sestdien, kad komandai būs brīva diena.

Mums bija divas spēles divās dienās. Grafiks bija intensīvs, bet treneri izanalizēs, ko darīt rīt. Varbūt būs brīvdiena, bet varbūt kāds neliels treniņš. Mums priekšā ir divas ļoti svarīgas spēles un mēs sitīsimies līdz galam par ceturtdaļfinālu,” intervijā LTV izteicās uzbrucējs.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LTV

Komentāri (0)