OHL kluba vārtsargs novembrī izsaukts uz Latvijas izlasi

“Optibet” hokeja līgas (OHL) kluba “Kurbads” vārtsargs Arginto MIlbergs novembrī ir izsaukts uz Latvijas hokeja izlasi, vēsta klubs.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka novembra pauzē Latvijas hokeja izlase Rīgā aizvadīs divas spēles ar Francijas valstsvienību. Mači paredzēti 9. un 10. novembrī.

20 gadus vecais Milbergs šosezon OHL aizvadījis astoņas spēles, kurās ielaidis 15 vārtus. Vārtsargs ar 93,56 % atvairīto metienu ieņem otro vietu līgā. Vidēji spēlē Milbergs ielaidis 1,85 vārtus.

Iepriekš sarunā ar Hokejaziņām izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sacīja, ka plāno ar katru vārtsargu pirms izsaukšanas runāt individuāli.

“Plāns ir sazināties ar vārtsargiem un uzzināt katra individuālo situāciju. Ēriku Vītolu viennozīmīgi izsauksim, jo viņš jau pērn bija izlasē. Runāšu ar Ivaru [Punnenovu – M.L.], ja viņš izteiks vēlēšanos atbraukt novembrī, vienu no spēlēm es viņam uzticētu vārtos, jo pasaules čempionātā viņš spēlēja ļoti maz. Viņš ir labs vārtsargs. Lozannas komandā abi vārtsargi bieži rotē, bet viņš rāda šosezon labu sniegumu.”

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)