TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Norvēģi un dāņi sačakarē turnīru, Latvija atrod jaunus pretiniekus

Latvija - Dānija, Hokejazinas.com

Latvijas un Dānijas izlase / FOTO: Denmark Ice Hockey Association

Latvijas hokeja izlase novembrī nepiedalīsies četru nāciju turnīrā, kuru bija paredzēts rīkot Latvijā. Tā vietā Latvijas hokejisti Rīgā aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Francijas valstsvienību, liecina “Hokejazinas.com” pieejamā informācija.

Sākotnēji tika plānots, ka Latvijas hokeja izlase savus pirmos treniņus un spēles jaunajā sezonā aizvadīs novembrī savā laukumā, piedaloties četru nāciju turnīrā, taču dalību no turnīra atsaukušas Norvēgijas un Dānijas izlases.

Šovasar Norvēģijas Hokeja federācijas prezidents Tāge Petersens publiski paziņoja, ka finansiālu apsvērumu dēļ uz šo gadu tiek apturēta vairāku izlašu dalība turnīros. Aizvadītais gads tika noslēgts ar aptuveni 780 tūkstošu eiro zaudējumu, līdz ar to vairākas izlases nepiedalīsies gaidāmajos turnīros, tajā skaitā nacionālā izlase novembra pauzē.

Savukārt Dānijas hokeja valstsvienība iepriekš plānotajā turnīrā novembrī Latvijā nepiedalīsies, jo pieņēmusi uzaicinājumu spēlēt “Deutschland Cup” turnīrā Landshūtē. Dāņiem grūtības sagādā nokomplektēt vēl vienu izlasi, kas varētu doties uz Rīgu.

Paredzams, ka Latvijas un Francijas izlašu tikšanās notiks laika posmā no 6. līdz 12. novembrim, kad parasti ir pauze Starptautiskās Hokeja federācijas kalendārā. Patlaban nav zināms, kurā no Rīgas ledus arēnām šīs spēles norisināsies.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)