Masaļskis: Pret Austriju viennozīmīgi jāliek vārtos Elvis

Latvijas hokeja izlases bijušais vārtsargs Edgars Masaļskis pēc pasaules čempionāta spēles starp Latviju un Čehiju sacīja, ka, analizējot šo spēli, varbūt nepieciešami skarbāki vārdi, bet rīt jau jāgatavojas nākamajam mačam ar Austriju.

Latvijas hokeja izlase ceturtdien pasaules hokeja čempionātā piedzīvoja trešo zaudējumu turnīrā, ar rezultātu 1:5 (0:5, 0:0, 1:0) piekāpjoties Čehijas valstsvienībai. Pēc pirmā perioda [0:5] Elvi Merzļikinu vārtos nomainīja Artūrs Šilovs, kuram šī bija debija pasaules čempionātā.

“Domāju, ka sajūtas ir divejādas. No vienas puses varbūt pat bail, bet no otras ir vēlēšanās spēlēt un gaidi to brīdi, kad tiksi vārtos,” Latvijas Televīzijas pēcspēles studijā sacīja Masaļskis, atbildot uz jautājumu, kādas sajūtas pie rezultāta 0:5 varētu būt 21 gadu vecam vārtsargam, kurš sēž uz soliņa.

“Domāju, ka pie rezultāta, kāds bija pirmajā trešdaļā, Artūrs [Šilovs] jau saprata, ka otrajā būs jāstājas vārtos. Ceram, ka rīt pret Austriju latvieši spēlēs daudz labāk.

Bijušais vārtsargs norādīja, ka treneriem aizvadītais mačs būtu ar komandu jāpārrunā vēl šovakar, bet rīt to nevajadzētu darīt, jo priekšā gaidāma jau nakamā spēle ar Austriju.

“Rīt par šo spēli nevajadzētu runāt, bet šodien vajadzētu pielikt punktu varbūt pat ar kaut kādiem skarbākiem vārdiem. Rīt jau jāgatavojas un jārunā tikai par Austrijas izlasi.”

Uz jautājumu, vai pret Austriju vārtos jāliek jau no mača pirmajām minūtēm atkal Elvis Merzļikins, Masaļskis atbildēja: “Protams, es domāju, ka viennozīmīgi. Jāliek vārtos ir labākais vārtsargs un jāiet rīt uz uzvaru. Tur nav citu variantu.”

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LTV