M. Laviņš: Kad guvu vārtus, nesapratu, kas notiek

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Martins Laviņš pēc uzvaras pārbaudes spēlē pret Austrijas valstsvienību (3:2 PMkomentējis savu vārtu guvumu.

Šie kļuva par Laviņa pirmajiem vārtiem pieaugušo izlasē. Vakar hokejists piedzīvoja debiju.

“Kristaps Skrastiņš ļoti labi atrada mani, atdeva piespēli, es ierāvos uz vidu, dabūju atlēkušo ripu. Es pat sākumā neredzēju, ka ripa iegāja vārtos. Sapratu to, kad Dans Ločmelis pacēla rokas gaisā. Uz kādu brīdi man bija melna bilde, nesapratu, kas notiek. Tomēr tie ir pirmie vārti Latvijas izlasē.

Ļoti patīkami, mazs sapņa piepildījums. Ceru, ka būs vēl un vēl tie vārti. Man šāds sapnis bija ja ne no četru gadu vecuma, tad noteikti no astoņiem gadiem,” gūtos vārtus komentē Laviņš.

“Uzsākām ļoti labi, pirmajā periodā bijām ātrāki, uzvarējām divcīņas, bet pec tam daudz nosēdāmies. Austrija otro periodu spēlēja labāk par pirmo. Trešajā periodā atkal mēs pārņēmām iniciatīvu, veidojām vairāk momentus. Ēriks Vītols lieliski padarīja savu darbu. Galvenais ir cīņasspars. Uzskatu, ka šodien mēs vinnējām vairāk, nekā zaudējām,” par spēli stāsta uzbrucējs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)