SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Ločmelis: Emocijas bija vienkārši kolosālas

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Dans Ločmelis intervijā pēc zaudējuma Kanādas valstsvienībai 2023. gada pasaules hokeja čempionāta pusfināla cīņā dalījās ar saviem komentāriem par spēli.

“Emocijas bija vienkārši kolosālas, bija jau trešais metiens pa vārtiem, es tur stāvēju un gaidīju, un tad tā ripa arī veiksmīgi izlēca uz manu pusi, atlika tikai to ieraidīt vārtos un tas arī veiksmīgi sanāca,” Ločmelis izklāstīja savu vārtu guvumu, kas pirmajā periodā deva Latvijai pārsvaru uz rezultāta tablo.

“Es domāju, ka džeki ļoti palīdzēja. Ļoti labs kolektīvs un tas arī parādās uz laukuma. Tās uzvaras nāk, jo mēs ticam un viens par otru cīnāmies. Vienkārši jāturpina, jāaizmirst šodienas spēli,” sprieda uzbrucējs.

“Mēs iznācām ar ļoti labām emocijām, kā jau teicu, viens otram ticējām un ja mēs šādi turpināsim, varam spēlēt pret katru komandu. Šeit halle ir lielāka, atmosfēra citādāka, bet fanu bija ļoti daudz, ļoti patīkami. Liels paldies faniem,” līdzjutēju atbalstu uzteica Ločmelis.

“Tagad labi jāatjaunojas, jāpastaipas, labi jāpaguļ un tad jau jāgatavojas rītdienai. Nezinu, vai skatīšos otru pusfinālu, redzēsim, kā būs ar sajūtām,” par gatavošanos rītdienas mačam pavēstīja hokejists.

Ločmelis šajā turnīrā astoņās spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem.

Spēle par bronzas medaļu paredzēta jau rīt plkst. 15:20, kur mūsu komanda spēlēs pret ASV un Vācijas mača zaudētāju.

2023. gada Pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisinājās no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņēma arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle paredzēti Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

 

PČ aktualitātes

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)