Latvijas U-18 izlase četras reizes ielaiž mazākumā un sāk PČ ar graujošu neveiksmi

Latvijas U-18 hokeja izlase pirmajā U-18 pasaules čempionāta grupu turnīra spēlē ar rezultātu 1:7 (0:0, 0:3, 1:4) piedzīvoja zaudējumu ASV vienaudžiem.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet 59 sekundes pēc otrās trešdaļas sākuma ASV izlases uzbrucējs Kouls Eisermans vairākumā atklāja mača rezultātu.

Raiens Leonards 11. minūtē vēlreiz realizēja amerikāņu skaitlisko pārsvaru, bet 15. minūtē Vils Smits panāca trīs vārtu pārsvaru ASV.

Trešo mača nogriezni Latvijas vārtos Aksela Ozola vietā iesāka Nils Roberts Mauriņš, taču jau 22 sekundes pēc perioda sākuma ielaida vārtus – šoreiz vairākumā precīzs bija Olivers Mūrs.

Otrajā minūtē Valters Niedrājs mazākumā guva vienīgos Latvijas izlases vārtus šajā mačā, bet piektajā minūtē savus otros vārtus spēlē guva Vils Smits – atkal skaitliskajā vairākumā.

15. minūtē Salvatore Guco palielināja ASV priekšrocību līdz piecām ripām, bet 16. minūtē Zekarijs Šulcs pielika punktu mačam, gūstot septītos amerikāņu vārtus.

Aksels Ozols pirms nomaiņas atvairīja 20 no 23 ASV izlases metieniem, bet Nils Roberts Mauriņš tika galā ar deviņiem no 13 atlikušajiem raidījumiem.

Tikmēr Trejs Ogustīns apstādināja 19 no 20 Latvijas valstsvienības metieniem, bet Hemptons Slukinskis tika galā ar visiem četriem atlikušajiem raidījumiem.

Nākamais mačs Latvijas izlasei jau rīt pret Somijas vienaudžiem plkst. 17:00.