Latvijas izlase arī šogad nespēlēs “Deutschland Cup” turnīrā

Latvijas hokeja izlase, hokejazinas.com
Latvijas hokeja izlase | Foto: LHF

Latvijas hokeja izlase šī gada novembrī nepiedalīsies tradicionālajā turnīrā “Deutschland Cup”, kas norisināsies Vācijas pilsētā Landshūtē.

Maijā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs sarunā ar Hokejaziņām sacīja, ka Latvijas izlasei jau zināms spēļu grafiks nākamajai sezonai, bet neatbildēts jautājums bija par novembra pauzi, kad Latvijas hokejisti regulāri sanākuši kopā un aizvadījuši pārbaudes spēles.

Savukārt pērnā gada decembrī Pļāvējs Hokejaziņām izteicās, ka novembra pauzē ir vēlme “ielikt kāju durvīs” “Deutschland Cup” turnīrā, taču kļuvis zināms, ka šogad Latvijas izlase šajā turnīrā nepiedalīsies.

Šogad turnīrs norisināsies no 6. līdz 10. novembrim Landshūtē, un dalībnieku vidū ir Slovākijas, Austrijas, Dānijas un Vācijas izlase.

Iepriekšējo reizi Latvijas hokejisti “Deutschland Cup” tunīrā spēlēja Covid-19 sezonā, proti, 2020. gadā, aizvadot spēles ar Vācijas un Vācijas U-23 izlasi.

Decembra pauzē Latvijas izlase piedalīsies “Kaufland Cup” turnīrā Slovākijā. Pērn Latvijas hokejisti turnīra pirmajā macā ar 5:0 pārspēja Norvēģijas izlasi, bet dienu vēlāk ar 0:3 piekāpās laukuma saimniekiem slovākiem.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)