Latvija “pieber” Ungārijas vārtus – Balceram 6 punkti

Cīnoties par ceļazīmi uz 2022. gada Pekinas olimpiskajām spēlēm, spēli kvalifikācijas turnīrā, kas notiek Rīgā, aizvadīja Latvijas un Ungārijas izlases. Ar rezultātu 9:0 (1:0, 0:0, 8:0) uzvaru izcīnija Latvijas izlase.

Šī spēle kļuva par otro turnīrā abām komandām. Pirmajā Latvijas izlase atstāja “sausā” Itālijas izlasi, izcīnot uzvaru ar 6:0, savukārt, Ungārija piekāpās Francijai (2:5).

Latvijas izlases sastāvs olimpiskās kvalifikācijas turnīram apskatāms ŠEIT.

Spēles astotajā minūtē Jaks vairākumā meta pa vārtiem, pēc Ābola pielabojuma, ripa atrada ceļu vārtos. Visu pirmo trešdaļu Latvija aktīvi spēlēja Ungārijas zonā, veicot 20 metienus pa vārtiem, tikmēr ungāri nespēja ne reizi apdraudēt Punnenova sargātos vārtus.

Otro trešdaļu ungāri iesāka ļoti aktīvi, izveidojot pāris bīstamus momentus pie Latvijas izlases vārtiem, taču Punnenovu pārspēt tā arī neizdevās.

Pašā trešās trešdaļas sākumā Balcers pārspēja Ungārijas vārtsargu Rainu. Divaas minūtes vēlāk ar vārtu guvumu atzīmējās arī Ķēniņš. Trešdaļas otrajā pusē Latvija “piebirdināja” ungāru vārtus. No sākuma kapteinis Bļugers precīzi trāpīja, vēlāk Ābols pēc tāda paša scenārija vēlreiz pārspēja Reinu. 20. sekundes vēlāk Balcers guva otros vārtus spēlē, apspēlējot vārtsargu pēc Ķēniņa piespēles. Spēles 57. minūtē Bļugers “iebakstīja” ripu vārtos, pēc video atkārtojuma tiesneši pieņēma lēmumu golu ieskaitīt. Pusotru minūti līdz spēles beigām Balcers guva trešos vārtus spēlē. Tas bija viņa pirmais hat-trick Latvijas izlases sastāvā. 13. sekundes vēlāk, Ķēniņš uzstādīja spēles beigu rezultātu, noslēdzot skaistu kombināciju.

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs parīt, 29. augustā, pret Francijas izlasi, kuras kontā arī ir 2 uzvaras – 5:2 pret Ungāriju un 2:0 pret Itāliju.

Autors: hokejazinas.com