Latvija ielaiž piecus vārtus un zaudē U-18 PČ mājiniecei

Latvijas U-18 hokeja izlase trešajā U-18 pasaules čempionāta grupu turnīra spēlē ar rezultātu 1:5 (1:2, 0:1, 0:2) piekāpās Šveices vienaudžiem.

Pirmajās divās spēlēs Latvija cieta neveiksmi, zaudējot ASV ar 1:7 un Somijai ar 2:5.

Jau mača trešajā minūtē Džamiro Rēbers atklāja rezultātu un izvirzīja Šveici vadībā. Perioda 12. minūtē Latvijai bija lieliska iespēja gūt vārtus, taču Šveices aizsargs Ēriks Šnellers atvairīja ripu ar kāju.

Nedaudz vēlāk Latvijai tomēr izdevās gūt vārtus, Ēriks Mateiko izmantoja skaitlisko vairākumu un panāca 1:1. Taču līdz pirmā perioda beigām Leo Brailards atgrieza šveiciešiem pārsvaru.

Otrās trešdaļas vidū Endo Meiers iemeta trešo ripu Latvijas vārtos.

Trešā perioda 5. minūtē Danils Ustinkovs vairākumā panāca 1:4 Šveices labā. Punktu mačam pielika Brailarda otrie vārti spēlē, realizējot vairākumu.

Latvijas vārtus visu spēli sargāja Aksels Ozols, tiekot galā ar 16 no 21 metiena. Šveices vārtos spēlēja Evans Iē, atvairot 17 raidījumus no 18.

Nākamais mačs Latvijas izlasei rītdien, 24. aprīlī, pret Norvēģijas hokejistiem.