Latvijas U-18 izlase izgāž otro periodu un piedzīvo otro zaudējumu PČ

Latvijas U-18 hokeja izlase otrajā U-18 pasaules čempionāta grupu turnīra spēlē ar rezultātu 2:5 (0:1, 0:3, 2:1) piedzīvoja zaudējumu Somijas vienaudžiem.

Pirmā perioda otrajā minūtē Somijas izlases uzbrucējs Rasmuss Kumpulainens atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē Topiass Hīninens vairākumā dubultoja somu pārsvaru.

Vēlāk trešdaļā Kaspers Haltunens palielināja Somijas valstsvienības pārsvaru līdz trim ripām, bet vien 55 sekundes vēlāk Tuomass Uronens guva ceturto reizi pārspēja Latvijas izlases vārtsargu Akselu Ozolu.

Trešajā mača nogrieznī Latvijas vārtos stājās Nils Roberts Mauriņš. Piektajā minūtē Valters Niedrājs guva pirmos Latvijas izlases vārtus.

Trešā perioda septītajā minūtē Rasmuss Kumpulainens atjaunoja somu četru vārtu priekšrocību, bet 14. minūtē Markuss Streikšs izcēlās ar otro Latvijas valstsvienības precīzo metienu. Atspēlēties mūsu hokejistiem gan neizdevās un Latvijas izlase piedzīvoja otro zaudējumu turnīrā.

Aksels Ozols pirms nomaiņas atvairīja 33 no 37 Somijas izlases metieniem, bet Nils Roberts Mauriņš tika galā ar deviņiem no desmit atlikušajiem raidījumiem. Tikmēr Visa Vedenpā apstādināja 19 no 21 Latvijas valstsvienības metiena.

Latvijas izlases rindās par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Valters Niedrājs, bet par labāko Somijas valstsvienības pārstāvi izvēlēts Rasmuss Kumpulainens.

Nākamais mačs Latvijas izlasei 23. aprīlī pret Šveices vienaudžiem plkst. 16:00.