“Kurbads” vārtsargs: Kad skatījos PČ, nevarēju iedomāties, ka mani izsauks uz izlasi

“Optibet” hokeja līgas (OHL) kluba “Kurbads” vārtsargs Arginto Milbergs  sarunā ar “Sportacentrs.com” dalījās emocijās par izsaukumu uz izlasi.

Portāls “Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka Milbergs tika izsaukts uz Latvijas hokeja izlasi, lai piedalītos pārbaudes spēlēs pret Franciju, kas notiks 9. un 10. novembrī.

“Paldies, ka esmu pamanīts. Varbūt iedvesmošu jaunākus vārtsargus, ka ar šādu augumu un no vietējā čempionāta ir iespējams pavadīt laiku izlasē.

Ja godīgi, esmu pārsteigts. Ļoti liels uztraukums, bet tas ir patīkams satraukums,” teica Milbergs.

Milbergs uzsvēra, ka ar nepacietību gaida pievienošanos izlasei, un treniņu aizvadīšanu kopā ar Latvijas izlases leģendāro vārtsargu Artūru Irbi. Jāpiebilst, ka Milbergs ir vien 1,70m garš.

“Protams, tie bija citi laiki, bet viņš parādīja, ka arī maza auguma vārtsargi var spēlēt. Man būs daudz jautājumu, un centīšos iesūkt visu iespējamo informāciju,” saka Milbergs.

Šosezon 20 gadus vecais Milbergs stājies “Kurbads” vārtos 12 spēlēs, tiekot galā ar 93,9% metienu un ielaižot vidēji 1,65 ripas spēlē. Pa Milberga sargātajiem vārtiem tika mests 262 reizes, viņš nespēja atvairīt vien 16 metienus.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)