Krastenbergam divi vārti, Latvija otro reizi divās dienās uzveic Franciju

Latvijas hokeja izlase otrajā pārbaudes spēlē izpārdotā Daugavas ledus hallē ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) uzveica Francijas valstsvienību.

Vienības cīnījās jau vakar, kad Latvija izrādījās pārāka ar 3:1.

Mača trešajā minūtē Renārs Krastenbergs uzsāka uzbrukumu no savas zonas, atdeva piespēli Kristapam Zīlem, kurš veica metienu pa vārtiem, un Krastenbergs bija pirmais pie atlēkošās ripas, atklājot rezultātu. Trīs minūtes vēlāk Krastenbergs ar metienu no zilās līnijas panāca 2:0.

Latvija aktīvi iesāka otro trešdaļu, taču 3. minūtē pieļāva kļūdu aizsardzībā, kuru Francija izmantoja. Vien 50 sekundes vēlāk Mārtiņš Dzierkals aizskrēja pretuzbrukumā un pārspēja vārtsargu. Trešdaļas otrajā pusē iniciatīvu pārņēma francūži, vairākkārt bīstami apdraudot Vītola vārtus. Latvija saņēma vairākus noraidījumus, vienā brīdī uz pusotru minūti paliekot trijatā pret pieciem, taču rezultāts līdz trešdaļas beigām nemainījās.

Trešā perioda pirmajā pusē ripa vairāk atradās neitrālajā zonā, komandām ik pa laikam izveidojot momentus. Nedaudz mazāk kā divas minūtes līdz spēles beigām, Frenks Razgals ieraidīja ripu tukšos vārtos. Pēdējo minūti un 47 sekundes vietu Latvijas vārtos ieņēma Arginto Milbergs.

Pēc pamatlaika beigām, treniņu nolūkos tika aizvadīts piecu minūšu papildlaiks formātā “3 pret 3”.

Bullīšos precīzi bija Krastenbergs, Egle, Dzierkals, taču Tralmaks un Buncis iespējas neizmantoja. Milbergs neitralizēja 3 no 5 mēģinājumiem.

Latvijas izlases vārtus sargāja Ēriks Vītols, tiekot galā ar 23 no 24 metieniem. Pa Milberga vārtiem pamatlaikā netika mests, taču papildlaikā tika galā ar diviem raidījumiem. Francijas vārtsargs Toms Aubruns atvairīja 29 no 32 metieniem.

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs decembra pauzē, kad no 13. līdz 15. decembrim piedalīsies “Kaufland Cup” Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā. Bez Latvijas un mājinieces Slovākijas, turnīrā piedalīsies arī Norvēģijas izlase.