Jaks: PČ Somijā būs iespēja sevi parādīt

Latvijas izlases aizsargs Jānis Jaks sarunā ar ”Latvijas Radio”, runājot par gaidāmo pasaules čempionātu Somijā, norādījis, ka turnīru noteikti vēros daudzi skauti un piedalīšanās pasaules čempionātā spēlētājiem būs iespēja tikt pamanītiem.

”Viennozīmīgi, ka tur [pasaules čempionātā Somijā] būs skauti. Es domāju, ka cilvēki skatīsies visu to turnīru. Protams, ir iespēja kaut kur sevi parādīt,” teica Jaks, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu ”Sochi”.

”Tāpat jau ir kaut kādas vietas, kur cilvēki zina kā tu spēlē un zina, uz ko esi spējīgs, bet [pasaules čempionāts ir iespēja] kaut kur kaut kam jaunam atvērties – vēl kādai līgai. Varbūt vēl kaut kur tevi ieraudzīs. Tev vēl būs kāds plusiņš kaut kur,” atzina latviešu aizsargs.

Jaks aizvadītajā sezonā bija viens no Soču komandas līderiem. Latviešu hokejists 41 spēlē izcēlās ar sešiem vārtu guvumiem un 12 rezultatīvām piespēlēm. Ar 18 sakrātiem punktiem viņš kļuva par komandas otro labāko bombardieri starp aizsargiem un sesto kluba rezultatīvāko spēlētāju.

26 gadus vecais aizsargs ir pārstāvējis Latvijas valstsvienību četros pasaules čempionātos un Pekinas olimpiskajās spēlēs. Pirmoreiz planētas meistarsacīkstēs Jaks spēlēja 2014. gadā. Savu līdz šim veiksmīgāko pasaules čempionātu viņš aizvadīja 2019. gadā, kad trijos mačos izcēlās ar diviem vārtiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Radio

Komentāri (0)