Jakam iespaidīgs spēles laiks, Daugaviņš un Ābols līderi starp uzbrucējiem

Vakar noslēdzās 2024. gada pasaules čempionāta grupu turnīrs. Latvijas izlases aizsargs Jānis Jaks grupu turnīrā bija starp līderiem laukumā pavadītā laika ziņā. Liels spēles laiks bija arī Latvijas valstsvienības kapteinim Kasparam Daugaviņam un uzbrucējam Rodrigo Ābolam.

Vislielākais spēles laiks fiksēts Šveices izlases aizsargam Romānam Josi, kurš vidēji mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un piecas sekundes.

Otrais šajā rādītājā ar vidēji 23 minūtēm un 20 sekundēm spēlē bija ASV valstsvienības aizsargs Zeks Verenskis, bet trešajā vietā ar vidēji 23 minūtēm un divām sekundēm mačā ierindojās Zviedrijas izlases aizsargs Viktors Hedmans.

Jaks vidēji spēlē laukumā pavadīja 22 minūtes un 12 sekundes, ieņemot sesto vietu grupu turnīrā laukumā pavadītā laika ziņā. Daugaviņš ar vidēji 20 minūtēm mačā ierindojās 21. vietā, bet Ābols ar vidēji 19 minūtēm un 59 sekundēm spēlē ieņēma 22. pozīciju.

Daugaviņam starp uzbrucējiem grupu turnīrā bija vidēji piektais lielākais spēles laiks mačā, bet Ābolam – vidēji sestais ilgākais spēles laiks mačā.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rainers Rogs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)