Golovkovs: Maiss atvērās

Latvijas izlases uzbrucējs Georgs Golovkovs, kurš vakar kļuva par mača galveno varoni spēlē pret Norvēģijas valstsvienību un palīdzēja mūsējiem izcīnīt panākumu ar 6:3 pirmajā no divām paredzētajām pārbaudes cīņām, pēc aizvadītā mača atzīmēja komandas pašatdevi.

”Teikšu tā – varētu nedaudz labāk pieci pret pieci, bet visi džeki cīnījās un pašatdeve bija uz 100 procentiem,” atzina Golovkovs. ”Gribējām vinnēt. Es domāju, ka varbūt otrajā periodā, spēlējot pieci pret pieci, varējām būt nedaudz labāki. Šodien [vakar] mums nedaudz paveicās. Iekrita viss. Rīt jauna diena, jauna spēle. Cīnīsimies.”

”Nezinu. Kaut kāds maiss atvērās. Sezonā – tagad kaut kādās pēdējās piecās spēlēs negāja-, bet šodien nedaudz atvērās,” uz saviem gūtajiem vārtiem mačā pret Norvēģiju atskatījās Golovkovs. ”Nebija gan Hat-trick, jo Smirnovs iemeta to, kur bija uz tukšiem vārtiem. Man liekas, ka es pa štangu trāpīju.”

Uzbrucējs norādīja, ka mačs pret norvēģiem nebija viegls. ”Bija grūti, jo viņi ļoti aktīvi, tādu ātru hokeju spēlē. Viņi visi labi slido. Kā jau norvēģi, skandināvu valsts. Visi labi kustās. Tādi kompakti. Mums bija problēmas, jo viņi ļoti zemu gāja mums virsū. Bija diezgan sarežģīti iziet no zonas. Uzbrukuma zonā mēs uztaisījām [momentus]. Vairākums šodien bija ļoti labs. Uzbrukumā arī bija labi momenti, kurus mēs realizējām.”

Latvijas valstsvienība šovakar (pulksten 20:00), tiekoties ar Dānijas otro izlasi, noslēgs Norvēģijā notiekošo ”MECA Hockey Games” turnīru.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)