Latvijas izlase apspēlē Norvēģiju, Golovkovam Hat-trick

“MECA Hockey Games” turnīra ietvaros Latvijas izlase apspēlēja Norvēģiju ar 6:3 (2:1, 2:2, 2:0).

Pirmā perioda sākumā Golovkovs vairākumā atklāja rezultātu. 17. minūtē Smirnovam izdevās dubultot Latvijas pārsvaru, taču līdz perioda beigām norvēģis Eskils Volds vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas sākumā Golovkovs atkārtoti realizēja vairākumu, gūstot savus otros vārtus. Taču jau minūti vēlāk skaitlisko pārākumu izmantoja Norvēģija, kad Volds tika pie otrajiem vārtiem. Pāris epizodes vēlāk Renārs Krastenbergs vairākumā panāca 4:2. Piecas minūtes līdz trešdaļas beigām Sandens Engebratens guva trešos norvēģu vārtus.

Noslēdzošajā periodā Latvija guva divus vārtus, uzstādot gala rezultātu. No sākuma 3. periodā Golovkovs guva savus trešos vārtus, bet jau minūti vēlāk Daniels Goršānovs pielika punktu spēlei.

Par labāko Latvijas spēlētāju tika atzīts Golovkovs, kurš sakrāja 4 (3+1) punktus.

Latvijas izlases vārtus sargāja Ēriks Vītols.

Nākamo maču Latvija aizvadīs rītdien, 11. novembrī, kad spēkosies ar Dānijas izlasi. Mača sākums plkst. 20.00.