Freibergs: Jaunie – cepuri nost! Man patīk, kā viņi spēlē

Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs intervijā ”Latvijas Radio” pēc vakardienas spēles pret Somiju veltīja atzinīgus vārdus jaunajiem komandas biedriem.

Hokejazinas.com” vakar jau ziņoja, ka Latvijas valstsvienība pārbaudes spēlē ar 2:3 piekāpās Somijas hokejistiem. Mājinieku labā abus vārtus guva uzbrucējs Haralds Egle, bet uzvarētāju sastāvā ar Hat-trick izcēlās aizsargs Olivers Kaski. Freibergs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli pirmajā vārtu guvumā.

”Jaunie – cepuri nost! Man patīk, kā viņi spēlē,” uzslavas saviem komandas biedriem veltīja pieredzējušais Latvijas izlases aizsargs. ”It īpaši tie, kuri no koledžām atnākuši. Arī Kaļķis labi izskatās un Bergmanītis. Andžāns super slido. Cepuri nost!”

”Visi cenšas. Var redzēt, ka visi grib palikt izlasē un visi cenšas sevi pierādīt. Savu vietu neatdošu par brīvu. Ja grib atņemt man vietu, tad jācīnās,” piebilda Freibergs.

Latvijas valstsvienība nākamās pārbaudes spēles aizvadīs vien 26. un 27. aprīlī, kad izbraukumā tiksies ar Šveices hokejistiem.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases kandidātu saraksts

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Radio

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)