Egles dalība rītdienas spēlē pret ASV neskaidra

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” atklājis, ka uzbrucēja Haralda Egles dalība rītdienas mačā pret ASV hokejistiem ir uz jautājuma zīmes.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Latvijas valstsvienība vakar bullīšos ar 3:2 pārspēja Slovākijas izlasi, tādējādi saglabājot cerības iekļūt ceturtdaļfinālā.

Egle mačā pret Slovākiju 46. minūtē pretinieku zonā cieta pie laukuma apmales pēc aizsarga Patrika Koha izpildītā spēka paņēmiena un pēc tam uz ledus vairs neatgriezās.

“Zem jautājuma zīmes,” par Egles dalību rītdienas mačā atbildēja Vītoliņš. “Tas sasitums viņam ir stiprs, varētu būt tur kaut kāds asinsizplūdums, līdz ar to jāgaida rītdiena. Vajadzīgs laiks, lai saprastu situāciju.”

Latvijas valstsvienība ar deviņiem punktiem sešās spēlēs ieņem piekto vietu B apakšgrupā. Lai saglabātu izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā, Vītoliņa vadītajai komandai rīt mačā pret ASV nepieciešama uzvara pamatlaikā. Latvijas izlase maču pret amerikāņiem aizvadīs plkst. 17:20.