Džeriņš: Mēs izveidojām daudz iespēju

Latvijas izlases uzbrucējs Andris Džeriņš pēc mūsu valstsvienības piedzīvotā zaudējuma 2022. gada pasaules hokeja čempionāta pirmajā mačā pret ASV valstsvienību sarunā ar žurnālistiem izteicās, ka jārealizē savas iespējas.

Jau vēstījām, ka Latvijas izlase pasaules čempionāta ievadā ar 1:4 (0:3, 0:1, 1:0) atzina ASV hokejistu pārākumu. Vienīgos vārtus mūsu valstsvienības labā guva tieši Džeriņš, kurš trešā perioda sākumā realizēja skaitlisko vairākumu.

Džeriņš arī tika atzīts par Latvijas labāko spēlētāju.

“Mēs pirmajā trešdaļā arī diezgan labi spēlējām, ja neskatās uz rezultātu. Mēs izveidojām ļoti daudz iespēju, taču tās jārealizē. Viņiem iekrita pāris ne tie paši skaistākie goli, bet – tie iekrita. Sākums bija ne pārāk veiksmīgs.

Nevienam nevaru neko pārmest, jo puikas turpināja spēlēt, turpināja veidot momentus. Bet – ir jāmet iekšā. Ar vienu golu būs grūti uzvarēt spēles,” pēc spēles komentēja Džeriņš.

Džeriņš laukumā pavadīja 14:11 minūtes, divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja vairāk nekā 60% iemetienu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LSM