Daugaviņš par Šilovu: Viņš ir liela daļa no mūsu panākuma, izglāba vietās, kur kļūdījāmies

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš pēc uzvaras 2023. gada pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē pret Zviedriju (3:1) sarunā ar Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) preses dienestu veltīja uzslavas vārdus vārtsargam Artūram Šilovam un pateicās faniem par atbalstu.

Latvija ar šo uzvaru pirmo reizi vēsturē nodrošināja vietu pusfinālā, un, jau rītdien, 27. maijā, Tamperē spēkosies ar Kanādas izlasi.

“Jūs redzējāt kas te notika pēc spēles. Mēs gadiem ticējām, ka mēs to varam izdarīt, taču vienmēr nedaudz pietrūka. Mēs turpinājām ticēt un kustēties uz priekšu. Tagad mēs ejam soli pa solim un redzēsim, kas notiks.

Kad mēs esam mājās, sienas ļoti palīdz. Mēs esam parādā saviem faniem, kas pērk biļetes par lielu naudu, lai tikai atbalstītu mūs.

Artūrs Šilovs ir ļoti liela daļa no mūsu uzvaras. Viņš vienmēr izglāba, kad mēs kļūdījāmies. Mēs ierobežojām tādas kļūdas. Viņas sāka palikt arvien mazāk un mazāk, kas iedeva mums iespēju,” izteicās Daugaviņš.

35 gadus vecais Daugaviņš, kuram šī ir atgriešanās Latvijas izlasē, pirmo reizi spēlēja ceturtdaļfinālā. Iepriekšējās reizes – 2009. un 2018. gadā – hokejists nepiedalījās pasaules čempionātā.

Daugaviņš šajā turnīrā astoņās spēlēs sakrājis sešus punktus (3+3) un ir komandas ceturtais rezultatīvākais spēlētājs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)