Čukste: Spēlēt pret ASV izlasi nebija viegli

Latvijas izlases aizsargs Kārlis Čukste, dodoties laukumā vakardienas mačā pret ASV valstsvienību, piedzīvoja savu debiju Latvijas izlases rindās pasaules čempionātos. Pēc mača aizsargs sarunā ar LTV7 norādīja, ka spēlēt pret amerikāņiem nebija viegli.

Jau vēstījām, ka Latvijas izlase pasaules čempionāta ievadā ar 1:4 (0:3, 0:1, 1:0) atzina ASV hokejistu pārākumu. Vienīgos vārtus mūsu valstsvienības labā guva uzbrucējs Andris Džeriņš, kurš trešā perioda sākumā realizēja skaitlisko vairākumu.

”Diezgan aizraujoša pirmā spēle pasaules čempionātos,” pēc savas debijas sacīja Čukste. ”Spēlēt pret Ameriku nebija viegli. Ātra un agresīva komanda. Diemžēl mēs viņiem šodien zaudējām, bet jātur galvas augšā.”

Čukste spēlē pret amerikāņiem izcēlās ar rezultatīvu piespēli Latvijas izlases vienīgajos gūtajos vārtos, trešā perioda asistējot Andra Džeriņa vārtu guvumā, un jau savā pasaules čempionātu debijas mačā nopelnīja pirmo rezultativitātes punktu Latvijas valstsvienības kreklā.

”Pirms iemetiena sarunājām. Mums bija divi kreisie aizsargi. Abi varēja iet uz metienu, un labrocis, kas ripu varēja paņemt. Beigās viss labi sanāca,” atzina Čukste. ”Es tieši trāpīju pa tālo štangu. Tieši tā ka, labi atlēca, un iemetām golu.”

”Iespējas mums bija daudz. Es domāju, ka, ja kādu mēs būtu iemetuši, tad mazliet būtu aizķērušies,” teica Latvijas izlases aizsargs. ”Diemžēl šodien tā nesanāca, bet, cerams, ka rīt sanāks.”

Mūsu hokejisti, šovakar pulksten 20:20 tiekoties ar pasaules čempionāta mājinieci Somiju, aizvadīs otro maču turnīrā.

Autors: Rainers Rogs Avots: LTV7

Komentāri (0)