Zviedrijas un Somijas izlases iesāk “Beijer Hockey Games” ar uzvaru

Šodien startēja trešais Eirotūres posms Zviedrijā – “Beijer Hockey Games”.

Somijas hokeja izlase Karlskūgā ar rezultātu 4:2 (0:1, 1:0, 3:1) apspēlēja Šveices izlasi.

Pašā mača ievadā Tjerī Bāders atklāja rezultātu, izvirzot šveiciešus vadībā. Somija izlīdzinājumu spēja panākt vien otrās trešdaļas vidū, kad izcēlās Emīls Erholcs.

Trešā perioda 8. minūtē Juha Jāska pirmoreiz mačā izvirzīja Somiju vadībā. Pēc piecām minūtēm aizsargs Olivers Kaski panāca 3:1, taču 96 sekundes vēlāk Marks Maršons vienus vārtus atguva. Spēles 55. minūtē Niko Huhtanens uzstādīja mača gala rezultātu.

Somijas vārtsargs Emīls Larmi tika galā ar 26 no 28 metieniem, taču Šveices vārtus sargājušais Jorens van Potelbergs atvairīja 19 no 23 metieniem.

Otrajā dienas spēlē mājiniece Zviedrija ar 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) pārspēja Čehijas hokejistus.

Astotajā minūtē Mārtins Ružička spēja atklāt rezultātu. Desmit minūtes vēlāk Līnuss Johansons izlīdzināja mača gaitu, bet pēc 70 sekundēm Markuss Silvegārds izvirzīja zviedrus vadībā.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešā perioda sākumā Jakobs DeLarouzs panāca 3:1. Spēles 53. minūtē Viktors Ejdsels pielika punktu, iemetot ceturto ripu Čehijas vārtos.

Jakubs Māleks atvairīja 28 no 32 zviedru metieniem, bet Zviedrijas vārtsargs Magnuss Hogbergs tika galā ar 14 raidījumiem no 15.

Nākamo maču komandas aizvadīs 10. februārī, kad Zviedrija krustos nūjas ar Šveices hokejistiem, taču Somija spēkosies ar Čehiju.