”Zemgale/LLU” vēlreiz piekāpjas ”Hermes” (VIDEO)

Otro zaudējumu pēc kārtas Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) šovakar piedzīvoja Arta Ābola vadītā “Zemgale/LLU”, kas mājās ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpās Latvijas hokejistu Ņikitas Mateiko un Ernesta Ošenieka pārstāvētajai Kokolas ”Hermes” un cieta otro neveiksmi divās dienās.

Henri Limma jau ceturtajā minūtē izvirzīja ”Hermes” vadībā, bet pēc tam ilgu laiku rezultāts nemainījās. 46. minūtē Daniels Andersons panāca izlīdzinājumu (1:1), tomēr neizšķirts rezultāts uz tablo nesaglabājās ilgu laiku. Pēc nepilnas minūtes Toni Tupanens atguva ”Hermes” vadību un izrāva savai komandai uzvaru – 2:1.

Jelgavnieki šovakar piedzīvoja otro neveiksmi divās dienās. Atgādināsim, ka abas komandas savā starpā tikās arī vakar. Ābola vadītā ”Zemgale/LLU” vakardienas spēlē atzina ”Hermes” pārākumu ar 1:3.

OHL aizvadītās sezonas čempione šovakar piedzīvoja sesto zaudējumu desmit Mestis aizvadītajos mačos. Ar desmit spēlēs izcīnītiem 11 punktiem Jelgavas klubs šobrīd ieņem desmito vietu Somijas pēc spēka 2. līgā.

Nākamie mači ”Zemgale/LLU” hokejistiem Mestis paredzēti 28. un 29. oktobrī pret vienu no līgas līderēm ”Kettera”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis