”Zemgale/LLU” Mestis piedzīvo pirmo zaudējumu savā laukumā (VIDEO)

Pirmo zaudējumu savā laukumā Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar piedzīvoja Arta Ābola vadītā “Zemgale/LLU”, kas ar 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) piekāpās Latvijas hokejistu Ņikitas Mateiko un Ernesta Ošenieka pārstāvētajai Kokolas ”Hermes”.

Mika Herela 19. minūtē izvirzīja viesus vadībā, bet 35. minūtē Kristaps Roķis, izceļoties vairākumā, panāca 1:1. Pēdējais vārds gan piederēja ”Hermes” – 54. minūtē Samu Koskenkorva atguva viesiem vadību (2:1), bet pēdējās sekundēs Henri Limma ar metienu tukšos vārtos panāca 3:1.

”Zemgale/LLU” šovakar bija jāiztiek bez sava līdera Artūra Homjakova palīdzības, jo viņam piešķirta trīs spēļu diskvalifikācija. Homjakovam diskvalifikācijas dēļ būs jāizlaiž vēl divus mačus.

Ābola vadītajai komandai šis bija piektais zaudējums deviņās Mestis aizvadītajās spēlēs. Rītvakar jelgavniekiem būs iespēja pretiniekiem revanšēties, jo abas komandas tiksies atkārtoti. Mača sākums paredzēts 17:00.

Ar deviņās spēlēs izcīnītiem 11 punktiem ”Zemgale/LLU” šobrīd ieņem desmito vietu Mestis kopvērtējumā 14 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis