“Zemgale/LLU” nespēj realizēt momentus un piekāpjas Andžāna “TUTO”

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) mājās piekāpās Artūra Andžāna pārstāvētajai Turku “TUTO” vienībai.

Pirmā perioda 13. minūtē “TUTO” komandas uzbrucējs Ēmeli Takala atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Artūrs Karaša panāca izlīdzinājumu, bet minūti vēlāk Takala ar vārtu guvumu vairākumā atjaunoja viesu pārsvaru.

Trešajā mača nogrieznī jelgavniekiem atspēlēties neizdevās un 18. minūtē Jespers Larinmā palielināja “TUTO” priekšrocību līdz divām ripām.

Rihards Cimermanis atvairīja 38 no 41 “TUTO” metiena, bet Emīls Vuorio tika galā ar 38 no 39 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

Andžāns šajā spēlē uz ledus pavadīja 19 minūtes un piecas sekundes, izdarīja divus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Zemgale/LLU” ar 38 punktiem 42 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 13. vietā Mestis, bet “TUTO” ar 55 punktiem 41 mačā ierindojas desmitajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs “Zemgale/LLU” komandai viesos 28. februārī plkst. 18:30 pret Rovaniemi “Kiekko” vienību.