“Zemgale/LLU” ielaiž tikai vienus vārtus, bet piedzīvo zaudējumu

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) viesos piekāpās Joensū “Kiekko-Pojat” vienībai.

Pirmā perioda 17. minūtē Joensū kluba uzbrucējs Joels Kerkanens atklāja mača rezultātu.

Ne otrajā, ne trešajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās un jelgavnieki piedzīvoja zaudējumu.

Rihards Cimermanis atvairīja 28 no 29 “Kiekko-Pojat” raidījumiem, bet Kaspers Lehikoinens tika galā ar visiem desmit “Zemgale/LLU” metieniem.

“Zemgale/LLU” ar 26 punktiem 34 spēlēs ierindojas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “Kiekko-Pojat” ar 59 punktiem 36 cīņās atrodas sestajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs “Zemgale/LLU” Mestis līgā 31. janvārī plkst. 18:30 viesos pret Iisalmi “Peli-Karhut” vienību.