“Zemgale/LLU” gūst divus vārtus minūtes laikā un pārtrauc astoņu neveiksmju sēriju (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) viesos pārspēja Joensū “Kiekko-Pojat” vienību.

Jau 32 sekundes pēc mača sākuma “Zemgale/LLU” uzbrucējs Kristaps Roķis atklāja mača rezultātu, bet vien 59 sekundes vēlāk Daniels Goršanovs vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Jani Taskula samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešās trešdaļas 20. minūtē Ričards Bernhards ieraidīja ripu tukšos “Kiekko-Pojat” vārtos un jelgavniekiem izdevās pārtraukt astoņu zaudējumu sēriju.

Ēriks Vītols atvairīja 33 no 34 “Kiekko-Pojat” raidījumiem, bet Rikū Lindrūss tika galā ar 18 no 20 “Zemgale/LLU” metieniem.

“Zemgale/LLU” ar 26 punktiem 33 spēlēs ierindojas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “Kiekko-Pojat” ar 48 punktiem 35 cīņās atrodas piektajā vietā līgā.

Nākamais mačs “Zemgale/LLU” Mestis līgā 28. janvārī plkst. 17:00 viesos pret Joensū “Kiekko-Pojat” vienību.