Vītola fenomenālā spēle palīdz “Zemgale/LLU” izcīnīt uzvaru (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) mājās apspēlēja Artūra Andžāna pārstāvēto Turku “TUTO” vienību.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet otrās trešdaļas 19. minūtē “Zemgale/LLU” uzbrucējs Ričards Bernhards vairākumā atklāja mača rezultātu.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Kristers Brauns realizēja skaitlisko pārsvaru un dubultoja jelgavnieku pārsvaru, bet Artūrs Homjakovs 27 sekundes pirms pamatlaika beigām ieraidīja ripu tukšos vārtos un pielika punktu spēlei.

Ēriks Vītols atvairīja visus 43 “TUTO” metienus, bet Juliuss Pohjanoksa tika galā ar 32 no 34 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

Andžāns šajā spēlē uz ledus pavadīja 18 minūtes un 48 sekundes, izdarīja piecus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Zemgale/LLU” ar 38 punktiem 41 spēlē atrodas priekšpēdējā, 13. vietā Mestis, bet “TUTO” ar 52 punktiem 40 mačos ierindojas desmitajā pozīcijā līgā.

Revanša mačs starp abām komandām jau rīt plkst. 17:00 Jelgavas ledus hallē.