Ungārijas komanda pārliecinoši uzvar Kontinentālā kausa D grupu

Šovakar IIHF Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas D grupas spēlē Ungārijas komanda Budapeštas ”Ferencvárosi Torna Club” ar 6:1 (5:1, 1:0, 0:0) uzveica Ukrainas komandu Kijivas “Sokil”.

Mačs iesākās vienlīdzīgi, abām komandām apmainoties ar vārtu guvumiem pirmajās trīs minūtēs. Pēcāk sekoja Budapeštas dominēšana, gūstot četrus bezatbildes vārtus līdz 1. perioda beigām. Otrajā trešdaļā Žombors Galajda pielika punktu.

Zīmīgi, ka šajā spēlē Budapeštas komanda ielaida pirmos vārtus turnīrā.

”Ferencvárosi Torna Club” izcīnīja uzvaru visās trīs D grupas spēlēs, iepriekš apspēlējot Kauņas “City” (5:0) un Belgradas “Crvena Zvezda” (10:0).

Budapeštas komanda nodrošinājusi 1. vietu D grupā ar maksimālajiem deviņiem punktiem. ”Ferencvárosi Torna Club” ieguvusi ceļazīmi uz Kontinentālā kausa trešo kārtu, kas norisināsies no 17. līdz 19. novembrim Itālijas pilsētā Kortīnā d’Ampeco un Francijas pilsētā Grenoblē.