Kauņas “City” Kontinentālajā kausā samet piecas ripas Ukrainas komandai

Šovakar IIHF Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas D grupas spēlē Optibet hokeja līgas (OHL) komanda Kauņas “City” ar 5:1 (3:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Ukrainas komandu Kijivas “Sokil”.

Zīmīgi, ka “City” galvenais treneris ir ukrainis, kā arī komandas sastāvā ir septiņi Ukrainas hokejisti.

Pirmo periodu daudz aktīvāk iesāka Lietuvas komanda, kad jau 5. minūtē Kostas Gusevas mazākumā atklāja rezultātu. Sešas minūtes vēlāk Deniss Gončarenko dubultoja pārsvaru, taču pirmspēdējā minūtē Lūkass Zukauskas panāca 3:0.

Otrajā trešdaļā kijiviešiem vienus vārtus izdevās atgūt, pēc Jurija Kačana precīzā raidījuma. Pēc četrām minūtēm Filips Hudaks realizēja vairākumu un atgrieza “City” trīs vārtu pārsvaru. Punktu spēlei pielika precīzais Daniela Klinecka raidījums 15. minūtē.

“City” vārtus sargāja Sergejs Pisarenko, atvairot 27 no 28 metieniem.

Otrajā dienas D grupas spēlē Budapeštas ”Ferencvárosi Torna Club” (Ungārija) ar 10:0 sagrāva Belgradas “Crvena Zvezda” (Serbija).

Rīt “City” vakara mačā krustos nūjas ar mājinieci “Crvena Zvezda”.