Site icon Hokeja ziņas

Trīs vārti trīs minūtēs: Pardubice šokē Kanādu un iekļūst Špenglera kausa finālā (VIDEO)

Pardubices Dynamo, Hokejazinas.com

Pardubices Dynamo | FOTO: HC Dynamo Pardubice

Špenglera kausā noskaidrotas abas komandas, kuras sasniegušas finālu, un par otro dalībnieci šovakar kļuva Pardubices “Dynamo” komanda.

Pusfinālā “Dynamo” aizraujošā cīņā ar rezultātu 4:3 pārspēja Kanādas izlasi.

Pirmajā perioda vārti netika gūti, bet pēc spēlētām 40 minūtēm kanādieši bija vadībā ar 2:1. Izšķirošie notikumi risinājās trešajā periodā – vispirms kanādieši mazākumā panāca 3:1, bet trešdaļas izskaņā Pardubices klubs trīs minūšu laikā guva trīs vārtus, panākot 4:3. Uzvaras vārti Mateja Pauloviča rēķinā.

Jāteic, ka pie pēdējiem diviem ielaistajiem vārtiem vāji nospēlēja kanādiešu vārtsargs Ārons Dels.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka dienas pirmajā pusfinālā HC “Davos” ar 4:3 pagarinājumā pārspēja Gēteborgas “Frolunda” hokejistus.

Fināls rīt sāksies pulksten 13.10, un to būs iespēja redzēt turnīra oficiālajā Youtube kanālā.

Pērn turnīra finālā “Ambri-Piotta” pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pārspēja Prāgas “Sparta” komandu no Čehijas.