Davosa pēc 11 gadu pauzes sasniedz Špenglera kausa finālu

Šodien Špenglera kausas izcīņā tika aizvadīta pirmā pusfināla spēle, kurā laukuma saimnieki HC “Davos” tikās ar Gēteborgas “Frolunda” hokejistiem.

Uzvaru ar rezultātu 4:3 pagarinājumā izcīnīja Davosas kluba hokejisti.

Mačā pirmie rezultātu atklāja “Davos” kluba hokejisti, bet pirmās trešdaļas otrajā pusē “Frolunda”panāca 1:1. Otrā perioda sākumā “Frolunda” izvirzījās vadībā, bet Davosas hokejisti atbildēja ar diviem gūtiem vārtiem, un pirms noslēdzošās trešdaļas bija vadībā ar 3:2.

Trešā perioda vidū Zviedrijas klubs realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 3:3, bet uzvaru Davosas komandai papildlaikā atnesa Henriks Hāpala.

Uzvarētāju sastāvā Sandro Ešlimans atvairīja 19 pretinieku metienus, savukārt “Frolunda” rindās Lars Johansons – 31.

Iepriekšējo reizi mājinieki Špenglera kausa finālā spēlēja 2012. gadā, kad piekāpās Kanādas izlasei.

Šovakar tiks aizvadīta arī pusfināla otra spēlē, kurā Kanādas izlase tiksies ar Pardubices “Dynamo” hokejistiem.