Trīs vārti trīs minūtēs: Pardubice šokē Kanādu un iekļūst Špenglera kausa finālā (VIDEO)

Špenglera kausā noskaidrotas abas komandas, kuras sasniegušas finālu, un par otro dalībnieci šovakar kļuva Pardubices “Dynamo” komanda.

Pusfinālā “Dynamo” aizraujošā cīņā ar rezultātu 4:3 pārspēja Kanādas izlasi.

Pirmajā perioda vārti netika gūti, bet pēc spēlētām 40 minūtēm kanādieši bija vadībā ar 2:1. Izšķirošie notikumi risinājās trešajā periodā – vispirms kanādieši mazākumā panāca 3:1, bet trešdaļas izskaņā Pardubices klubs trīs minūšu laikā guva trīs vārtus, panākot 4:3. Uzvaras vārti Mateja Pauloviča rēķinā.

Jāteic, ka pie pēdējiem diviem ielaistajiem vārtiem vāji nospēlēja kanādiešu vārtsargs Ārons Dels.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka dienas pirmajā pusfinālā HC “Davos” ar 4:3 pagarinājumā pārspēja Gēteborgas “Frolunda” hokejistus.

Fināls rīt sāksies pulksten 13.10, un to būs iespēja redzēt turnīra oficiālajā Youtube kanālā.

Pērn turnīra finālā “Ambri-Piotta” pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pārspēja Prāgas “Sparta” komandu no Čehijas.