Šveice pagarina līgumu par dalību “Euro Hockey Tour”

Šveices hokeja izlase arī nākamos četrus gadus turpinās IIHF sezonas pauzēs spēlēt kopā ar Čehijas, Somijas un Zviedrijas izlasēm, tā ziņo Šveices Hokeja federācija.

Šveice “Euro Hockey Tour” turnīram pievienojās, kad no starptautiskās aprites tika izsviesta ārā Krievija, jo iepriekš četru izlašu turnīrā Krievijas hokejisti vienu no posmiem rīkoja arī pie sevis.

Tagad Šveices Hokeja federācija pagarinājusi līgumu par dalību šajā turnīrā līdz 2027. gadam. Pērnā gada rudenī bija pirmā reize, kad Šveice ieņēma Krievijas vietu “Euro Hockey Tour” posmā.

“Mēs esam pagodināti un lepni, ka mums ir iespēja priekšlaicīgi pagarināt vienošanos ar turnīra rīkotājiem. Fakts, ka citas valstis vēlas, lai mēs turpinām piedalīties, liecina, ka mēs spēlējam atraktīvu un kvalitatīvu hokeju, kas ir ļoti populārs Eiropā,” izteicās Šveices Hokeja federācijas izpilddirektors Patriks Blohs.

Atgādināsim, ka Šveices hokeja izlase šajā nedēļā piedalās “Karjala Cup” turnīrā, kas ir viens no četriem “Euro Hockey Tour” posmiem sezonā.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Sihf.ch

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)