Špenglera kausā piedalīsies arī klubs no Vācijas

Špenglera kausa izcīņā kā viena no šīs sezonas dalībniecēm apstiprināta Vācijas hokeja līgas (DEL) komanda Štraubinas “Tigers”, vēsta turnīra rīkotāji.

Štraubingas “Tigers” ir viena no Vācijas čempionātā spēcīgākajām vienībām, kas šosezon 50 spēlēs sakrājusi 91 punktu un tabulā ieņem trešo vietu. Komandā ir sapulcināti vairāki laba līmeņi ārzmenieki, kuri lielu pienesumu dod tieši uzbrukumā, jo “Tigers” ar 159 gūtiem vārtiem ir līgas otrā rezultatīvākā komanda.

Iepriekšējās trīs sezonās klubs iekļuva ceturtdaļfinālā, taču nespēja to pārvarēt. Arī šosezon klubs jau garantējis vietu izslēgšanas spēlēs.

Nesen jau ziņojām, ka uzaicinājumu piedalīties prestižajā turnīrā saņēma arī Šveices augtākās līgas klubs Frīburgas “Gotteron”. Patlaban šī gada turnīrā zināmi četri no sešiem dalībniekiem – Štraubingas “Tigers”, Friburgas “Gotteron”, Kanādas izlase, kā arī laukuma saimnieki HC “Davos”.

Pērnā gada finālā HC “Davos” tikās ar Pardubices “Dynamo” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:3. Šis bija Davosas 16. triumfs šajā turnīrā.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Spenglercup.ch

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)